Jdi na obsah Jdi na menu
 


USUI REIKI I.STUPEŇ NA JAKUBSKÉM 1 V BRNĚ sobota 13.4.2013 OD 9,30 DO 15H

REIKI BYLA PRO NÁS OBJEVENA KŘESŤANSKÝM JAPONSKÝM DUCHOVNÍM MIKAO USUIM JAKO NÁSTROJ K LÉČENÍ TĚLA. JEJÍ POUŽITÍ JE ALE MNOHEM ŠIRŠÍ, FENOMENÁLNÍ.

 

reiki_.jpg

POUŽITÍM SYSTÉMU REIKI MŮŽETE DOSÁHNOUT ODSTRANĚNÍ BLOKÁD V PSYCHICE, POCHOPIT DO HLOUBKY DĚJE NAŠEHO SVĚTA  A  POSTUPNĚ ROZŠÍŘIT SVÉ VĚDOMÍ, ZDRAVÍ, SCHOPNOST VYROVNAT SE SE SVÝM ŽIVOTEM, ZMĚNIT SE.

REIKI JE PRAKTICKÁ, NENÍ ODTRŽENÁ OD REALITY, JE SPJATÁ SE ZEMÍ. JE JEDNOU Z CEST VNITŘNÍHO ROZVOJE, CESTOU PROZKOUMANOU A PROŠLAPANOU, PŘESTO OSOBITOU PRO KAŽDÉHO Z NÁS. PROTOŽE MY TVOŘÍME SVOU REALITU, JE NA NÁS , CO SE SVÝM ŽIVOTEM UDĚLÁME, JAK SE S NÍM VYROVNÁME. MŮŽETE JÍT TOUTO CESTOU,POKUD TO TAK CÍTÍTE.  PRO MNE JE DOBRÝM NÁSTROJEM, TENTO DAR POUŽÍVÁM ČASTO. PŮSOBENÍ REIKI JE VÁZÁNO NA SOUHLAS ČLOVĚKA, KTERÝ JE HARMONIZOVÁN, NEJSTE-LI TO VY SAMI.

V I.STUPNI ZASVĚCENÍ JSOU AKTIVOVÁNY RUCE A HORNÍ ČÁST TĚLA. ZASVĚCENÍ PROBÍHÁ V KLIDU A TICHU,JE PŘÍJEMNÉ PRO VĚTŠINU LIDÍ. NEMUSÍTE MÍT ANI ZVLÁŠTNÍ POCITY,NICMÉNĚ VĚTŠINA LIDÍ CÍTÍ ROZDÍL. ZASVĚCENÍ JE DŮLEŽITÝM KROKEM V ŽIVOTĚ ČLOVĚKA, JE DOBRÉ MU VĚNOVAT I ZBYTEK DNE, V NĚMŽ PROBÍHÁ  A  PLNĚ JEJ PROŽÍT. VÁŠ VZTAH K TOMU,CO SE DĚJE, URČUJE TO, JAKOU DŮLEŽITOST PRO VÁS BUDE MÍT I VŠE NÁSLEDUJÍCÍ.SOUSTŘEDÍTE-LI SE SPRÁVNĚ NA POČÁTEK, I DALŠÍ POKRAČOVÁNÍ BUDE MÍT VÁHU A DŮLEŽITOST. A NA DRUHÉ STRANĚ, NIC NENÍ SAMOSPASITELNÉHO, PROTOŽE VŠE TVOŘÍ SYSTÉM A ŘÁD. ŽÍT SVŮJ DENNÍ ŽIVOT JE PLNOHODNOTNOU CESTOU,V NÍŽ VÁM USUI REIKI SYSTÉM PŘÍRODNÍ HARMONIZACE MŮŽE POMOCI.

CENA ZA ČAS A SOUSTŘEDĚNÍ JE 1500,-KČ V I.STUPNI

ZÁJEMCI SE OZVOU PŘEDEM NA TEL 728216735 MARTIN RONGE, DOMLUVÍME SE NA TERMÍNU A VHODNOSTI PRO KAŽDÉHO INDIVIDUÁLNĚ.

TĚŠÍM SE NA VÁS !

 

 

 

img_7287.jpg

 

NAD ZÁMKEM JEZEŘÍ U LITVÍNOVA 04 2013

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář